Vyriausybė, matydama kokį susidomėjimą sukėlė šiemetinis APVA kvietimas įsigyti saulės parko dalį, nusprendė padidinti skiriamą lėšų sumą 7 kartus.

7 kartus didesnė parama reiškia, kad jeigu šios paramos jau pasiprašėte, tikimybė, kad ją gausite yra 7 kartus didesnė negu ji buvo sausio 10 d., kai parama buvo paskelbta – planuojama skirti papildomus 35 mln. eurų prie šiemet jau suplanuotų 5,44 mln. Eurų.

Metų pradžioje paskelbus kvietimą paramai gauti, sulaukta virš 12 tūkstančių paraiškų iš gyventojų su prašoma paramos suma beveik 30 mln. eurų. Tikėtina, jog iki paraiškų teikimo termino – vasario 11 d. – šis skaičius dar augs, todėl skirtas papildomas finansavimas leis patenkinti visas tinkamai pateiktas paraiškas saulės parko daliai įsigyti arba saulės elektrinei ant savo stogo įsirengti.

Natūralu, kad kiekvienas, padavęs šiemet paraišką paramai savo saulės parkui gauti ir pamatęs tokį žmonių aktyvumą, pradėjo abejoti savo galimybėmis tą paramą gauti. Tai šiandien turėtų būti ramiau, paramos turėtų užtekti visiems.

Jeigu paramos dar nepaprašėte, iki vasario 11 d. galite dar tai padaryti. Paprašyti ES paramos – nieko nekainuoja ir nieko jūsų neįpareigoja, bet šis sprendimas gali būti jūsų pats geriausias sprendimas jums kaip sumažinti savo elektros sąskaitas šiais metais.


Skaitykite daugiau: Pradedamas statyti naujas parkas | Paramos paraiškos pildymo instrukcija | Rezervuoti saulės parko dalį