SOLARBANK saulės parko veikla tik įsibėgėja.

O saulės parko ar bet kokios saulės elektrinės efektyvumą vertinti realiai galima per kalendorinius metus. Pirmoji kWh saulės parke SOLARBANK buvo pagaminta tik liepos mėn., kitos parko dalys buvo prijungtos dar vėliau, tad iki metų dar toloka.

Bet, kaip ir minėjome ne kartą SOLARBANK saulės parko atitikmuo jau daugiau kaip metai veikia Utenoje. Mūsų, kartu su SoliTek pastatytas antrasis saulės elektrinės projektas, identiškas SOLARBANK saulės parkui. Tik mažesnis.

100 kW saulės elektrinė su dvipusiais saulės moduliais, saulės sekimo sistema ir specialiu paklotu per 12 kalendorinių mėnesių pagamino 140562 kWh, arba 1405 kWh iš kW. Iš pirmo žvilgsnio – kas čia tokio? O tai yra 40 proc. daugiau negu įprasta saulės elektrinė.

Kokia iš to nauda jums? Tam, kad pasigaminti sau reikiamos elektros, jums reikia mažesnės galios saulės parko dalies – mokate mažiau. Mokate mažiau ir per 30 metų parko gyvavimo laikotarpį – mažiau kW – mažesnis „pasaugojimo“ ir parko priežiūros mokestis. Ir tai susideda į vieną mažiausių įmanomų elektros kainų Lietuvoje. Apie 4 ct už kWh, be jokių nutylėtų mokesčių.

Jeigu norite pasiūlymo savo saulės parko daliai, susisiekite su mumis.


Na, o smalsiesiems įkeliame Utenos projekto monitoringo programos duomenis.


Dar neturite pasiūlymo iš mūsų? Paprašykite jo dabar