Informuojame, kad saulės parko Didžiasalyje vykdomi technikos atnaujinimo darbai. Šie darbai atliekami suderinus su ESO ir, juos baigus, tiek SOLARBANK, tiek ESO savitarnose matysite savo parko dalies dydį, identišką įsigytai. T.y. leistina generuoti ir įrengtoji galia (jūsų įsigytos parko dalies) bus vienoda.

Kaip ir minėjome paleidinėdami parką Didžiasalyje, iki šiol ESO savitarnoje matėte savo parko galią su tam tikru koeficientu, nuo inverterių maksimalios galios (dėl projekto vystymo metu pradėto taikyti  VERT nutarimo Nr. O3E-1467). Siekdami šią galią suvienodinti su jūsų įsigyta parko dalies galia, atliekame parko technikos atnaujinimą. Techniniai įrenginiai jau parke pakeisti, šiuo metu atliekami programavimo ir priskyrimo darbai bendradarbiaujant su ESO.

Darbus planuojame pabaigti liepos mėnesį. Darbų atlikimo metu galimi generacijos atvaizdavimo SOLARBANK savitarnoje sutrikimai. Tikrą saulės parko sugeneruotos energijos kiekį per liepos mėnesį matysite rugpjūčio pradžioje ESO savitarnoje.

Atsiprašome už galimus nepatogumus.